Zrób to z Nami – to się opłaca!

Umów się na spotkanie.
Przy kawie podpisz z nami umowę na meble, a te niepowtarzalne kubki (4szt.) firmy REVOL z kolekcji Froisses zabierzesz ze sobą do domu. Nie, nie. Nie po to, aby je prostować 🙂 Będzie to pierwszy i nie jedyny prezent, który przygotowaliśmy dla Ciebie!

Akcję wspiera: www.leduvel.pl zdjęcia: www.revol-porcelaine.fr

Promocja Revol Froisses

Revol Porcelaine S.A. została założona w 1789 roku przez braci Josepha-Marie i François Revolów w Saint-Uze w Dolinie Rodanu (Francja). Działa nieprzerwanie już od 11 pokoleń (ponad 220 lat) w tym samym miejscu.
Porcelana Revol jest sprzedawana w ponad 70 krajach. Docenili ją utytułowani kucharze na całym świecie, którzy z powodzeniem używają jej w swoich restauracjach. Również bary, bistra i firmy cateringowe zaufały produktom wykonanym z porcelany, której skład jest utrzymywany w tajemnicy od XVIII w. Wszystkich produktów Revol można używać w piekarnikach (do 300 stopni C) i kuchenkach mikrofalowych. Można je myć w zmywarkach. Naczynia Revol długo trzymają odpowiednią temperaturę potraw. Mają gładką, nieporowatą powierzchnię, dzięki czemu nie pochłaniają zapachów, tłuszczu i bakterii. Nie zawierają kadmu i ołowiu.